Watch LIVE Stream     

Live Scoreboard

Game results for Match 4 (Round 3 bracket)
Team 4- The Steelers beat Team 8- Woven Fate with a score of 10 to 6.
12/7 3:12 pm.
Game results for Match 3 (Round 3 bracket)
Team 5- Glimmer beat Team 2- The Capital Dogs with a score of 59 to 11.
12/7 3:12 pm.
Game results for Match 2 (Round 3 bracket)
Team 3- The Mountainiers beat Team 8- Woven Fate with a score of 94 to 6.
12/7 3:11 pm.
Game results for Match 1 (Round 3 bracket)
Team 1- Peace Keepers beat Team 6 -Morphlings with a score of 97 to 3.
12/7 3:10 pm.
Game results for Match 4 (Round 2 bracket)
Team 7- Blight beat Team 2- The Capital Dogs with a score of 93 to 7.
12/7 3:10 pm.
Game results for Match 3 (Round 2 bracket)
Team 5- Glimmer beat Team 8- Woven Fate with a score of 97 to 3.
12/7 3:09 pm.
Game results for Match 2 (Round 2 bracket)
Team 3- The Mountainiers beat Team 6 -Morphlings with a score of 92 to 8.
12/7 3:09 pm.
Game results for Match 1 (Round 2 bracket)
Team 1- Peace Keepers beat Team 4- The Steelers with a score of 97 to 3.
12/7 3:08 pm.
Game results for Match 4 (Round 1 bracket)
Team 7- Blight beat Team 8- Woven Fate with a score of 93 to 7.
12/7 3:08 pm.
Game results for Match 3 (Round 1 bracket)
Team 5- Glimmer beat Team 6 -Morphlings with a score of 96 to 4.
12/7 3:08 pm.
Game results for Match 2 (Round 1 bracket)
Team 3- The Mountainiers beat Team 4- The Steelers with a score of 91 to 9.
12/7 3:07 pm.
Game results for Match 1 (Round 1 bracket)
Team 1- Peace Keepers beat Team 2- The Capital Dogs with a score of 98 to 2.
12/7 3:05 pm.

Live Teams

Team  Referees

Status: active
Rank:
John Svalina
Dave Mederios
Justyce Jones
Francisco Olivarria
Zachary Brookins
Aaron Olmsted

Team  Team 1- Peace Keepers

Status: active
Rank:
Hank Baskett
Slayte Peterson
Raymond King
Steve Nabi
Kelsy Conrad
Jason Pineda
Mark Mr. H Kressin
Gabe Rangel
Spencer Lisenby

Team  Team 2- The Capital Dogs

Status: active
Rank:
Kyle Massey
Steven Mazurek
John Sanchez
Megan Fergusen
Sawyer Smith
Randy

Team  Team 3- The Mountainiers

Status: active
Rank:
Eme Ikwuakor
Raney Stanczak
Eugenia Kuzmina
Luke Benward
Jordan Fisher
Daveron Madden
Tyler Harmon

Team  Team 4- The Steelers

Status: active
Rank:
Jacqueline Toboni
Blake Yarber
David REAPER Justin
Robbie Jones
Bruce Medina
Keegan Yarber
Casey Hanley
Sandra Tucker

Team  Team 5- Glimmer

Status: active
Rank:
Rene Nezhoda
Stefano Langone
Casey Nezhoda
Ryan Creamer
Alex Smith
Luke Delgado
Ethan Castro
Khai Thach

Team  Team 6 -Morphlings

Status: active
Rank:
Adrian Paul
General - Blue Team
Eric Zuley
Event Host
Bret Lockett
Angelique Bates
Mark Ryan
Kyle Haman
Colin Lockett
Smoke
Mark Sammantine

Team  Team 7- Blight

Status: active
Rank:
Dalal Bruchmann
Carrie Keagan
General - Red Team
Luke Goss
Ryan Edge
Heather Vhan
Justin Sharwz
Jack Carlisle
Daniel Salas
Ruben Salas
Xineno Monteagudo

Team  Team 8- Woven Fate

Status: active
Rank:
Nate Adams
Shawn Belew
Robbie Swindell
Cameron Gelbala
Tagg Eidsey
Josh Turner
Alex Rimar